-18%

Robottolmuimeja ILIFE V60 Pro

179.00

Üliõhuke ILIFE V5s Pro puhastab ja mopib sinu kodu põrandad lihtsa vaevaga.  Sobib ideaalselt koju kus on lemmikloomad. Tänu oma õhukesele disainile pole probleem ka kapi all puhastust teha. ILIFE V5s Pro robottolmuimejat on väga lihtne kasutada. Sobib erinevate põrandakatete puhastamiseks (parkett, laminaat, plaadid jne) ning vaibad. Kahe külgharjaga eemaldab see tõhusalt mustuse, tolmu ja karvad.

-23%

Robottolmuimeja Proscenic M7 Pro

459.00

Üliintelligentne Robottolmuimeja Proscenic M7 Pro peseb ja mobib samal ajal ja on varustatud 24 sensoriga. Enam sa ei pea muretsema, et peale koristamist pead tühjendama tolmu konteinerit. M7 Pro teeb seda automaatselt kaasas olevas puhastusjaamas. M7 Pro suudab tuvastada vaibad ning reguleerida automaatselt imemisvõimsust. Tänu sellele teeb vaibad ülipuhtaks. Ja muidugi ei puudu tal ka telefonist juhtimise võimalus.

-11%

Robottolmuimeja ILIFE A9s

409.00

ILIFE A9s peseb ja mopib. Saad ta kohale kutsuda kohe kui põrandale midagi maha kukub. ILIFE rakendusest on seda ime lihtne kasutada. Võimas ILIFE A9s sobib hästi peredesse, kus on lemmikloomad. Lemmikloomade karvad pole takistuseks.

-13%

Robottolmuimeja XIAOMI Roborock S5 MAX

409.00

Muutke oma kodu targemaks. Veel rohkem võimalusi, tõhusam ja vaikne puhastus ning suurem kontroll. Nautige tassi oma lemmik kohvi ajal, kui robottolmuimeja Roborock S5 Max maja teie eest koristab.

-11%

Robottolmuimeja Xiaomi MIJIA

265.00

Kergelt liigutatv ja nutikas majapidamisseade, millest saab suurepärane abiline maja koristamisel.

-11%

Robottolmuimeja LIECTROUX C30B

239.00

Robottolmuimeja LIECTROUX C30B suudab teha nii märg kui ka kuivpuhastust. Tööaeg on kuni 100 minutit ning seda on võimalik jutida nutitelefonist. Võimalik on paika panna ka tööajad. Näiteks nädala sees toimetab ta siis kui teid kodus pole. LIECTROUX C30B  on varustatud erinevate anduritega ning suudab oma ala kaardistada.

-17%

Robottolmuimeja ILIFE V8 Plus

289.00

ILIFE V8 Plus on üks turu arenenumaid robottolmuimejaid- integreeritud puldi funktsioonidega ja arvukate puhastusvõimalustega.
Tänu intelligentsele kokkupõrkeandurile ei satu tolmuimeja mööbli alla ega kuku trepist. Puhastatava ala suurus on kuni 220 ruutmeetrit ja müratase on alla 72 dB, mistõttu on V8s sobib ideaalselt nii kodu- kui ka kontoripuhastuseks.
Tolmuimejasse on integreeritud kaks külgpuhastusharja ja lapp.
V8 Plus sobib erinevate põrandakatete puhastamiseks (parkett, laminaat, plaadid,vaibad jne).