-16%

Proscenic M8 PRO

629.00 529.00

Proscenic M8 Pro on M7 Pro uuem versioon. See on varustatud kõige uuemate ja nutikamate funktsioonidega. Tänu oma pikale töörežiimile suudab ta koristada kuni 300m2 pinda. Tänu oma puhastusjaamale tühjendab robot tolmukonteineri iseseisvalt.

TARNE 1-7 TÖÖPÄEVA

Laos olemas

-
+

Makseid vahendab  EveryPay AS, kõik maksed on turvalised!

Tagastamisõigus 14 päeva!

Toodetele kehtib tootjapoolne garantii 2 aastat!

Kõik tellimused saadetakse Itella kulleriga koju või lähimasse Itella pakiautomaati

IPNAS 4.0 tehnoloogia

Tänu uuele IPNAS 4.0 laser tehnoloogiale suudab Proscenic M8 Pro robottolmuimeja teha sinu kodust 1.8X täpsema kaardi, mis tõstab koristamise efektiivsust koguni 4 korda. M8 Pro näol on tegemist seadmega, mis kasutab 4. generatsiooni laser- ning navigatsioonitehnoloogiat. See tagab usaldusväärse ning innovatiivse tegutsemise ükskõik kui keerulistes tingimustes. Tooli- või lauajalgade vahel navigeerimine probleemiks ei osutu.

Ise puhastuv robottolmuimeja

Puhastusjaam, mis puhastab robottolmuimeja tolmukonteineri iseseisvalt, tagab maksimaalse ajavõidu. Enam ei pea igapäevaselt robottolmuimeja konteinerit tühjendama, vaid võid seda teha kõigest kord kolme kuu jooksul.

Proscenic M8 Pro tolmujaam on disainitud unikaalsel moel. Nimelt on sellele lisatud ka nupud, et kui tahad roboti kiirelt tööle saata või koju kutsuda ei pea sa iga kord telefoni või puldi järele jooksma. Saad anda käsklusi ka laadimisjaamal asuvatest nuppudest. Enam lihtsamat lahendust ei ole.

Kolmest komplektis kaasas olevast tolmukotist jätkub keskmise kasutamise korral vabalt vähemalt üheks aastaks. Kui need otsa lõppevad, saab neid alati meie juurest juurde tellida.

Võimas mootor

Maksimaalne 3200 Pa suurune imemisvõime tagab selle, et mitte miski ei jää põrandale lebama.

Kokku imetakse nii loomakarvad, juuksekarvad, graniidigraanulid jne. Võid kindel olla, et kui vähegi võimalik, siis M8 Pro saab ülesandega hakkama nii kõvadel kui pehmetel pindadel.

Robottolmuimeja optimaalne disain ning ehitus kindlustab prahi tolmukonteinerisse püsimajäämise ning likvideerib ohu, et sealt midagi välja pudeneks.

Optimaalne lahendus inimesele, kes hindab nii oma kodu puhtust kui oma vaba aega.

Võimas aku

5200 mAh aku võimaldab robottolmuimejal järjest töötada (vaiksel režiimil) koguni 4 tundi. See tähendab seda, et masin suudab ühe töökorraga üle käia 320 ruutmeetrit. Ning isegi kui aku peaks vahepeal tühjaks saama, siis läheb nutikas masin ise laadima ning jätkab hiljem laetuna pooleli jäänud kohast.

Vastupidav aku tuleb eriliselt kasuks siis, kui kasutada Proscenic M8 Pro unikaalset süvapuhastusreziimi, mille korral teeb robottolmuimeja Sinu kodu risti-rästi üle ehk koristab kõigepealt ühes suunas ning seejärel teeb risti kõik uuesti üle.

Süvapuhastusrežiim tagab maksimaalse puhtuse ning kuna selleks kulub üpriski palju aega, on seda parim viis kasutada siis, kui ennast kodus ei ole.

Puhastusjaam

Erinevalt tema eelkäijast M7 Pro-st saab M8 Pro-le anda käsklusi ka laadimisjaama peal asuvate nuppude abil. Vajutades vastavale nupule hakkab robottolmuimeja kas koristama või naaseb lühimat trajektoori pidi laadimisjaama.

Laadimisjaama peal asuvad nii start, laadimisprotsessi teavituse, tolmukoti täituvuse ning koju kutsumise nupud. Konkurentidel selline funktsioon puudub.

Enam pole vaja roboti käivitamiseks või koju saatmiseks iga kord pulti või telefoni taga otsida.

Y-kujuline märgpesu

M8 Pro teostab märgpesu ajal Y-kujulist moppimisfunktsiooni. See on, erinevalt tavalistest märgpesu sooritavatest robottolmuimejatest, tunduvalt efektiivsem ning tõhusam. Y-kujuline teekond tagab selle, et iga koht saaks üle käidud 3-kordselt. Vastavat tehnoloogiat ei kasuta mitte ükski teine tootja, seega on M8 Pro selles vallas unikaalne ning teerajajaks tulevastele põlvedele.

Vaiba tuvastus

Kui robottolmuimeja M8 Pro satub pehmele vaibale, siis tõstab see automaatselt võimsust. Automaatne võimsuse tõstmine toimub pehmemapoolsetel vaipadel, kus robottolmuimeja peaharjase hõõrdejõud suureneb. Nutika seadme andurid tuvastavad selle ning tõstavad seejärel võimsust.

Maksimaalne võimsus imeb vaibalt ära nii küpsisepuru, loomakarvad kui näiteks kassiliiva graanulid. Võid kindel olla, et praht, millega nii mõnedki robottolmuimejad vaibal hätta võivad jääda, saab korralikult koristatud ning puhastusjaama transporditud.

Intelligentne tubade jaotussüsteem

Intelligentne iRoom puhastussüsteem jagab Sinu kodu automaatselt tubadeks. Seejärel saad saata robotit koristama iga ala eraldi. Või võid valida näiteks ka mitu erinevat tuba. Kui automaatne tubade asetus ei ole nii nagu seda sooviksid, saad alati seda muuta ning enda käe järgi kohandada.

Imeb tolmu ja peseb sama konteineriga

Tüütu konteinerite vahetamine imemis- ning pesemisfunktsioonide kasutamiseks on läbi. Proscenic M8 Pro-l on üks konteiner, kuhu mahub 280 ml tolmu ning 300 ml vett. Niiviisi hoiad kokku 50% oma ajast ning kodu saab puhtaks ühe lahendusega.

Ei pea kartma, et 280 ml liitrine tolmukonteiner jääb väikseks, sest ei maksa unustada, et M8 Pro puhastab koristusjärgselt oma tolmukonteineris oleva prahi puhastusjaama tolmukotti. Iga uue koristustsükli alguses on tolmukonteiner tühi ning robot valmis Sinu heaks tööd tegema.

Mitmekorruseline kaardistamine

M8 Pro suudab meelde jätta erinevad kaardid. Tänu sellele jäävad talle meelde erinevad korrused sinu kodus ning niiviisi saad seda ka korruste vahel hõlpsasti liigutada.

Lihtsalt vii robot ülemisele korrusele, vajuta koristamise käsklust ning robot hakkab tööle.

Trepist allakukkumist kartma ei pea. M8 Pro on varustatud kukkumisanduritega, mis seda kukkumise eest edukalt kaitsevad.

Komplekti kuulub:

  • Robotttolmuimeja M8 Pro
  • Laadimis/puhastusjaam ning selle juhe
  • 3 tolmukotti
  • Küljeharjased
  • Kaks HEPA filtrit
  • Pult
  • Tolmu- ja veekonteiner
  • Moppide komplekt

Lisainfo

Märgpesu

Jah

Aku kestvus

2h

Laadimisaeg

5.5h

Veepaagi mahutavus

300ml

Tolmukonteineri suurus (L)

280ml

Imemisvõimsus

3000Pa

Võimsus

50w

Pinge

14.4v

Mõõdud(mm)

350*350*98mm

Pult

Jah

Juhtimine rakendusest

Jah

Müra

60-68db

Takistuste kõrgus

2cm

Makseid vahendab  EveryPay AS, kõik maksed on turvalised!

Tagastamisõigus 14 päeva!

Kõik tellimused saadetakse Itella kulleriga koju või lähimasse Itella pakiautomaati

Laos olemas

-
+

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.