Müügitingimused & tagastus

TAGASTAMISÕIGUS:

* hometrend.ee e-poest ja telefoni teel tehtud tellimustele kehtib 14 päeva jooksul tagastusõigus vastavalt Võlaõigusseaduse § -le 56.

* Kaup tuleb tagastada hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Pakk tuleb tagasi saata Omniva Järvekeskuse pakiautomaati Tallinnas

* HOMETREND OÜ tagastab kliendile raha koheselt, kuid mitte hiljem kui 30 (kolmekümne) kalendripäeva jooksul alates kauba tagasi saamisest. Toote eest tasutud summa kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest .

* Tagastamisega seotud kulud tasub klient (välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup).

* Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja algpakendis. Juhul, kui peale toote tagastamist ilmneb, et toote pakend on avatud või toode on kahjustatud ostja süül, ei ole HOMETREND OÜ-l kohustust toote eest raha tagasi maksta.

MÜÜGITINGIMUSED:

  1. ÜLDTINGIMUSED

1.1. Käesolevad müügitingimused kehtivad Hometrend OÜ’le (edaspidi „Müüja”) kuuluvast homerend e-poest (aadressil: www.hometrend.ee) tehtud tellimustele, millega sõlmitakse müügitehing Müüja ja kaupa telliva isiku (edaspidi “Tellija”) vahel.

1.2. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning e-poe Kasutamistingimustes kokkulepitust.

1.3. Poe omanikul on õigus mistahes ajal teha pakutavasse e-poe teenusesse muudatusi ja muuta Kasutamistingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult kliendile.

  1. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE

2.1. E-poes kuvatavad tooted on tavapäraselt laos olemas. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või e-poe programmides.

2.2. Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab e-poe omanik kliendiga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga või tagastab makstud raha. Kliendile tagastatakse raha mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.

2.3. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

2.4. E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.

2.5. Klient kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Poe omanik ei vastuta täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

  1. HINNAD

3.1. Kõik e-poes olevad hinnad on Eurodes (€) ja sisaldavad käibemaksu 20%.

3.2. Poe omanikul on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub poe omanik tarnima kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.

  1. TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

4.1. Kaupade kohaletoimetamiseks kliendile kasutatakse kullerteenust või väiksem pakk saadetakse kliendile koju, postkasti.

4.2. Poe omanik ja klient võivad kokku leppida mõlemale sobiliku alternatiivse kaupade kohaletoimetamise meetodi.

4.3. Tellimuste tarne aeg 1-7 päeva. Järeltellitavate tellimuse tarne 15-23 päeva

  1. LEPINGUST TAGANEMINE

5.1. Kui klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub klient sellest võimalikult kiiresti poe omanikule kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil info@hometrend.ee. E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).

5.2. Kui taganemisavaldus jõuab poe omanikuni peale poe omaniku poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt e-poe Kasutamistingimuste peatükile „Tagastusõigus”.

5.3. Poe omanik kannab kliendile tasutud summa tagasi mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate kätte saamisest.

5.4. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine poe omanikule.

  1. TAGASTUSÕIGUS

6.1. E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus.

6.2. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis, mis on avamata ja kahjustamata.

6.3. Toote tagastamiseks tuleb esitada tagastamissoov e-posti aadressile info@hometrend.ee.

6.4. Tagastamisel kantakse kliendile raha tagasi mitte hiljem kui 30 päeva pärast toote lattu tagasi jõudmist

6.5. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine poe omanikule.

6.6. Juhul, kui peale toote tagastamist ilmneb, et toodet on kasutatud ning kasutus jäljed on nähtavad on Hometrend OÜ-l õigus kinnipidada kuni 50% ostusummast

6.7. Kui toote pakend on kahjustatud või katki siis on Hometrend OÜ-l õigus kinnipidada kuni 15% ostusummast

  1. ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE

7.1. Klient annab selge ja teadliku nõusoleku poe omanikule enda isikuandmete töötlemiseks.

7.2. Tellimuse esitamisel kliendi poolt sisestatud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks kliendile.

7.3. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine e-poes tellimuse registreerimisel.

7.4. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed kliendi tellimuse kohta (perekonnanimi, eesnimi, aadress, asula või linn, telefoninumber,  tarnimisviis, kasutatud makseviis)

7.5. Isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks kliendile, võib edastada kulleriteenust osutavaile ettevõttele.

7.6. Poe omanik kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

7.7. Poe omanik jätab endale õiguse edastada klienti puudutavaid andmeid juhul, kui need edastatakse isikule, kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning omab selleks seaduslikku õigust või kui see toimub kliendi või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.

7.8. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või kõrvaldada andmed registrist.

7.9. Klient annab poe omanikule nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

JURIIDILISED ANDMED:

Hometrend OÜ

Harjumaa, Tallinn linn,

Nurme tn 27, 11621

Tel: +372 55 60 60 86
Koduleht: www.hometrend.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.